Powiększanie piersi (biustu) bez operacji | Aquafilling Kielce, Kraków
17517
page-template-default,page,page-id-17517,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
zabiegi na ciało

AQUAfilling bodyline – powiększanie piersi i pośladków

aquafilling

Aquafilling – powiększanie biustu bez operacji

Centrum Medycyny i Estetyki jest jedynym miejscem w Kielcach i województwie świętokrzyskim w którym można powiększyć piersi i pośladki za pomocą preparatu Aquafilling.

Powiększenie biustu bez operacji

Każda kobieta ma prawo czuć się w swoim ciele jak najlepiej i nasze Centrum Medycyny i Estetyki powstało z myślą o pomocy Paniom, które chcą poprawić wygląd swojego ciała. W naszej ofercie można znaleźć wiele zabiegów, które przynoszą ulgę, zadowolenie i satysfakcję z pozytywnej zmiany w życiu. Jedną z najciekawszych i innowacyjnych propozycji w naszej ofercie  jest aquafilling. Jest to preparat, o innowacyjnej recepturze, który pozwala na powiększenie biustu bez operacji. Dzięki jego właściwościom Panie, mogą pozwolić sobie na zwiększenie objętości piersi oraz poprawę ich kształtu, korekcję kształtu i wielkości pośladków, wyrównanie asymetrii piersi oraz korekty defektów zarówno w przypadku piersi, jak i pośladków. Aquafilling świetnie sprawdzi się także w przypadku „płaskich pośladków” oraz ich asymetrii wrodzonej.

Zabieg jest mało inwazyjny, a jego efekt jest długotrwały, ponieważ utrzymuje się minimum 5 lat.

To jedna z najbardziej innowacyjnych i bezpiecznych metod powiększania biustu i pośladków. Ten specjalny preparat składa się w 98% z soli fizjologicznej i 2% poliamidu.

Preparat Aquafilling bodyline:

– nie powoduje komplikacji,

– nie wywołuje alergii,

– jest znakomitą i nieinwazyjną alternatywą dla chirurgicznych zabiegów wszczepiania implantów

– zapewnia wysokie bezpieczeństwo

– gwarantuje długotrwałe efekty

Części ciała poddane aquafilling bodyline wyglądają naturalnie, a wstrzyknięta substancja jest nie do wyczucia. Efekt jest o wiele bardziej naturalny niż przy zastosowaniu implantów. Sam zabieg jest za to mniej inwazyjny i bardziej bezpieczniejszy. .  Dzięki temu, bez długotrwałej rekonwalescencji lub bolesnego dochodzenia do siebie można uzyskać satysfakcjonujący efekt, który będzie miał ogromny wpływ zarówno na samoocenę, jak również jakość życia. Po jego przeprowadzeniu zaleca się stosowanie bielizny modelującej przez kilka tygodni, a  efekt widoczny jest już od razu po zabiegu. W zakresie oferty, która odnosi się do zabiegów których efektem jest powiększanie piersi, Kielce są miejscem, gdzie zabiegi wykonywane są przez uznanych i doświadczonych specjalistów, co doskonale wpływa na atmosferę w klinice oraz satysfakcję klientki ze skorzystania z naszych usług.

Powiększanie piersi i pośladków bez skalpela już od 285 zł* miesięcznie!

Działamy na terenie Kielc, ale przyjmujemy również klientów z Krakowa świadcząc usługę: aquafilling Kraków!

Galeria

Czym jest Aquafilling® bodyline?

Aquafilling® bodyline jest innowacyjnym preparatem wypełniającym, stosowanym do modelowania i konturowania ciała – powiększania biustu i pośladków.

Aquafilling® bodyline to żel hydrofilowy, który składa się w 98 % z soli fizjologicznej i 2% poliamidu.

Wskazania

 • Zwiększenie objętości oraz poprawa kształtu piersi,
 • Korekcja kształtu i wielkości pośladków,
 • Asymetria piersi,
 • Korekta defektów piersi, np. wyrównanie ubytków po zabiegach,
 • Korekta defektów pośladków, np. deformacji pooperacyjnych,
 • Asymetria pośladków, wrodzona dysproporcja,
 • „płaskie pośladki”.

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg trwa około półtorej godziny.

Czy podawane jest znieczulenie?

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Znieczulana jest skóra w miejscu wkłucia.

Dodatkowo dla komfortu Pacjenta do preparatu Aquafilling® bodyline dodawany jest środek znieczulający.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Efekt utrzymuje się co najmniej 5 lat.

Końcowy efekt można zaobserwować już 7 dni po zabiegu (kiedy znikną obrzęki i po absorpcji roztworu podawanego jako znieczulenie miejscowe).

Kiedy można wrócić do normalnej aktywności?

Jest to zabieg o niewielkiej inwazyjności, dlatego Pacjent wraca do domu bezpośrednio po zabiegu. Do codziennych czynności może wrócić już 24 godziny po zabiegu. Okres rekonwalescencji jest bardzo krótki i bezbolesny. Ze względu na brak chirurgicznych nacięć do minimum zmniejszone jest ryzyko powstania blizn i bliznowców.

Przeciwwskazania

Wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu z użyciem Aquafilling® bodyline są omawiane indywidualnie z Pacjentem.

Zabieg może wykonać wyłącznie lekarz, który posiada certyfikat ukończenia szkolenia z użyciem preparatu Aquafilling® bodyline.

Aquafilling® bodyline nie powinien być stosowany u osób, które: mają kłopoty z krzepliwością krwi, cierpią na ciężkie i przewlekłe choroby somatyczne, choroby nowotworowe, infekcje i stany zapalne skóry, nie tolerują lub mają alergię na niektóre leki, są w trakcie menstruacji

Zalecenia pozabiegowe

 • Po zabiegu pacjentka musi nosić odpowiednio dobrany przez naszego lekarza, biustonosz korekcyjny pozabiegowy,
 • Po zabiegu, który jest bardzo mało inwazyjny, Pacjent może zmieniać opatrunek samodzielnie, stosując codziennie przez 6-7 dni zwykły preparat odkażający i jałowy plaster. Należy przy tym zachować szczególną ostrożność i delikatnie obchodzić się z miejscem podania preparatu.Bardzo ważne jest, aby nie myć wodą bieżącą miejsca wkłucia przez 5-7 dni.
 • Dodatkowo Pacjentowi zaleca się: noszenie bielizny modelującej przez 3-4 tygodnie po zabiegu, wykonywanie delikatnego masażu okolic poddanych zabiegowi według zaleceń lekarza, unikanie ucisku na okolice poddane zabiegowi, unikanie ćwiczeń, które są związane z napinaniem partii mięśniowych, unikanie spania na brzuchu (w przypadku powiększenia piersi), niekorzystanie z sauny i solarium przez pierwszy miesiąc od zabiegu.Pacjent powinien zgłosić się na wizytę kontrolną zgodnie z zaleceniami lekarza.

Zalety

 • Mało inwazyjny zabieg – szybki powrót do codziennych aktywności,
 • Naturalny wygląd – w przeciwieństwie do implantów, preparat jest niewyczuwalny w dotyku oraz nie są widoczne kontury występowania preparatu,
 • Długotrwały efekt – przynajmniej na 5 lat,
 • Bezpieczny dla organizmu,
 • Jest bezpieczny dla organizmu i zapewnia długotrwały oraz naturalny efekt.Aquafilling® w prosty i bezpieczny sposób wstrzykiwany jest w miejsca wymagające wypełnienia, nadając twarzy i ciału upragniony wygląd.

Zapisz się