ul. Stanisława Staszica 6 lok. 04, 25-008 Kielce | tel. 605 729 912

Konsultacja Dermatologiczna

Dermatologia w Kielcach

 

Centrum Medycyny i Estetyki to miejsce, w którym naszą specjalnością jest dermatologia – dziedzina medycyny, skupiająca się na badaniu, opisie oraz schorzeniach skóry (a także włosów i paznokci). Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę, a każdy nasz dermatolog dysponuje specjalistycznym, nowoczesnym sprzętem i wyposażeniem, które umożliwia mu przeprowadzanie kompleksowych badań, a także leczenie Państwa dolegliwości. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę do kieleckiego Centrum Medycyny i Estetyki!

Czym zajmuje się dermatolog z naszej kliniki?

Dermatologia jest dziedziną, w której bada się choroby skóry i znajduje sposoby ich leczenia. Dermatolog w naszej kieleckiej klinice, posiadając niezbędną wiedzę oraz odpowiednie narzędzia, jest w stanie pomóc Państwu w wielu problemach związanych ze skórą. Oferujemy zabiegi obejmujące:

Zapraszamy zarówno na konsultacje, w których dermatolog przeprowadzi dokładny wywiad i stosowne badania, mające na celu zdiagnozowanie choroby lub problemu, jaki dotyczy skóry Pacjenta, jak również zabiegi, wykonywane przy udziale najlepszych narzędzi i oczywiście przez wykwalifikowanych specjalistów. Zapewniamy przy tym bardzo szeroki zakres usług, dzięki czemu dermatolog z Centrum Medycyny i Estetyki będzie w stanie pomóc Państwu w każdym problemie.

Dermatologia w Kielcach – zakres usług

W naszej klinice w kielcach, oferujemy konsultacje i zabiegi dermatologiczne wykonywane przez spcejalistów:

-diagnostyka i leczenie chorób skóry u dorosłych

-dermatoskopia – badanie i diagnostyka zmian nowotworowych

-elektrokoagulacja

-leczenie trądziku

-leczenie przebarwień

-laserowe usuwanie zmian skórnych : brodawek, pieprzyków i kurzajek

-mikrodermabrazja : łojotok, trądzik, przygotowanie przed zabiegami estetycznymi

-zabiegi mezoterapii wypadanie włosów, utrata jędrności skóry

-peelingi chemiczne blizny potrądzikowe, łojotok, trądzik, poprawa kolorytu i gęstości skóry

-dermamelan i cosmelan: przebarwienia, łojotok, fotostarzenie się skóry

-laserowe zamykanie naczyń

-laser CO2 – fotostarzenie się skóry, leczenie blizn, leczenie trądziku

-leczenie : choroby bakteryjne i wirusowe skóry

-chirurgiczne usuwanie zmian skórnych

-leczenie łuszczycy

-leczenie atopowego zapalenia skóry

– leczenie łysienia

Jakie choroby skóry leczymy?

Szacuje się, że w naszym kraju na różnego rodzaju choroby i problemy skórne, cierpi nawet 5 milionów osób. Wśród tych dolegliwości znajduje się kilka, które występują najczęściej i z którymi problem ma największy odsetek osób, cierpiących z powodu chorób skóry. Leczymy wszystkie dolegliwości, a które z nich występują najczęściej?

 

 

 

 

Dermatologia to bardzo rozległa dziedzina i w skład jej zainteresowań wchodzi wiele chorób oraz dolegliwości, dlatego te wymienione wyżej, są tylko ich niewielką częścią. Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakiegokolwiek problemu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre choroby skóry są wstydliwe, dlatego też pragniemy zapewnić Państwu największy komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Dermatologia i kosmetologia w Kielcach

Celem Centrum Medycyny i Estetyki jest zarówno zwalczanie chorób skóry, jak również przywracanie jej pięknego wyglądu. Dlatego też oprócz zabiegów dermatologicznych, oferujemy również zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej, dzięki której mamy możliwość przywracania naszym Pacjentom jędrności i piękna skóry, eliminując przy tym różnego rodzaju niedoskonałości oraz usuwając widoczne objawy fotostarzenia się skóry. Dysponujemy najnowocześniejszymi technologiami, oferując zabiegi mikrodermabrazji, infuzji tlenowej, endermologii i wiele innych. Wszystkie przeprowadzane są pod okiem specjalistów, którzy zadbają o Państwa komfort.

Zapraszamy do kontaktu – na konsultację lub zabieg można umówić się pod numerem telefonu 605 729 912.

Znajdziesz nas na: