Usuwanie blizn potrądzikowych Kielce - Leczenie trądziku - Centrum Medycyny i Estetyki
18867
page-template-default,page,page-id-18867,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
laseroterapia

Leczenie i usuwanie blizn

Usuwanie blizn potrądzikowych Kielce  

Blizny potrądzikowe to problem wielu osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Często zdarza się, że znamiona po przebytym trądziku prowadzą do poważnych kompleksów, które z kolei utrudniają nawiązywanie kontaktów i zmniejszają pewność siebie. Obecne metody pozwalają na znaczne zredukowanie blizn potrądzikowych, a także blizn pooparzeniowych, pooperacyjnych oraz pourazowych. Dzięki temu można uwolnić się od nich raz na zawsze, ciesząc się gładką i promienistą cerą. Blizny potrądzikowe są widoczne nawet po wielu latach od występowania trądziku, ale dziś można z nimi skutecznie walczyć!

Szybkie i skuteczne usuwanie blizn – leczenie trądziku

Usuwanie blizn potrądzikowych Kielce pozwala na bezpieczne usuwanie blizn różnego typu, przy pomocy lasera frakcyjnego. W naszym Centrum Medycyny i Estetyki wykorzystujemy laser S-CO2, który zapewnia zazwyczaj bezbolesne przeprowadzenie zabiegu. W naszym zespole pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy nie tylko specjalistycznie przeprowadzą ten zabieg, ale również przeprowadzą konsultacje, ustalą z pacjentem cele oraz profesjonalnie wykonają usuwanie blizn potrądzikowych Kielce, gwarantując absolutne bezpieczeństwo i mając na uwadze komfort pacjenta.

Skuteczność zabiegów laserowych jest bardzo duża i potwierdzona przez wielu zadowolonych klientów. Jest to bardzo bezpieczny sposób niwelowania nawet starych blizn. Możesz zapomnieć już o ciągłych zabiegach kosmetycznych, które nie dawały oczekiwanych efektów – usuwanie blizn potrądzikowych Kielce to gwarancja pięknej i zdrowej skóry już po kilku zabiegach.

W naszym Centrum Medycyny i estetyki znajdziesz lekarzy i kosmetologów, którzy pomogą Ci skutecznie pożegnać się z bliznami!

Wskazania

blizny różnego pochodzenia : potrądzikowe, poparzeniowe pooperacyjne i pourazowe blizny przerosłe i keloidy

Przebieg zabiegu

Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją, w czasie której ustalany jest wraz z pacjentem pożądany efektZabieg laserem frakcyjnym zaczyna się od nałożenia na skórę kremu znieczulającego, tak aby zapewnić komfort w trakcie operowania laserem na skórze. Po ok. 30-45 minutach przystępuje się do wykonania procedury, czyli oczyszczoną i odkażoną skórę poddaje się działaniu promieniowania laserowego.

Zalecenia po zabiegu

Musimy pamiętać aby uważać na swoją skórę przez kilka dni po zabiegu. Nie używamy mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu. Nie należy wykonywać peelingów i innych zabiegów oraz nie wycierać miejsc po zabiegu gąbką lub ręcznikiem. Należy unikać również podrażniania skóry w okolicy zabiegu.Miejsce poddawane zabiegowi smarujemy przez 4 tygonie kremem z  filtrem 50+.

Efekty

Redukcja blizn wszelkiego pochodzenia.

Przeciwwskazania

opalenizna (1 miesiąc),leki światło uczulające (retinoidy, teracykliny), zioła (dziurawiec, nagietek – przestać używać 2-3 tygodnie przed zabiegiem), aktywne choroby skóry (np. łuszczyca, liszaj),czynne infekcje skóry ( np. opryszczka, liszajec) peelingi (na 4 tygodnie przed zabiegiem), depilacja woskiem lub pęsetą na 2 tyg. Przed zabiegiem- w okolicy poddawanej zabiegowi, bardzo sucha i bardzo wrażliwa skóra, bielactwo, skłonność do powstawania bliznowców( keloidów), blizn hipertroficznych, stosowanie sterydów (krem lub tabletki), stosowanie retinoidów doustnych w ciągu ostatnich 6 miesięcy, spożycie lub okres 6 miesięcy od zakończenia przyjmowania Accutanu, zaburzenia krzepnięcia krwi, stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi, padaczka, choroby nowotworowe, rozrusznik serca, choroby hormonalne oraz endokrynologiczne takie jak: zespół policystycznego jajnika lub cukrzyca, zakażenie wirusowe : HIV, WZW, czynne choroby autoimmunologiczne (np. toczeń układowy, twardzina), ciąża, karmienie piersią, spożywanie alkoholu (24 godziny przed zabiegiem)
Zapisz się