Nasz zespół - Centrum Medycyny i Estetyki
18387
page-template-default,page,page-id-18387,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
Nasz zespół

Nasz zespół

Lek. med Paweł Pióro

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w trybie anglojęzycznym w Łodzi. Przez kilkanaście lat mieszkał w USA gdzie ukończył prestiżowy Uniwersytet LOYOLA w Chicago. Pracował na oddziale Patomorfologii w Chicago. Autor amerykańskich publikacji medycznych. Obecnie specjalizuje się w szpitalu na oddziale Chirurgi ogólnej.

Przeprowadził się do woj. świętokrzyskiego z Warszawy, gdzie zdobywał doświadczenie i wiedzę w jednej z lepszych warszawskich klinik medycyny estetycznej.  Uczestnik wielu zagranicznych i polskich kongresów medycyny estetycznej. Wykładowca na kongresach i  Lekarz prowadzący szkolenia z zakresu medycyny estetycznej dla Lekarzy. Jeden z nielicznych lekarzy w Polsce posiadający certyfikat i wykonujący zabieg powiększanie piersi i pośladków preparatem AQUAFILLING bodyline. Pasjonata laseroterapii. Hobby: Podróżowanie po świecie.

Dr Justyna Magdzińska 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, obecnie doktorantka w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej UM. Jest w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 w Łodzi. Autor i współautor publikacji medycznych.
Medycyną estetyczną jest jej pasją, której poświęca każdą wolną chwilę. Wykładowca i szkoleniowiec dla lekarzy i kosmetologów głównie z zakresu peelingów medycznych. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu estetyki lekarskiej pod okiem trenerów polskich i zagranicznych. Interesuje się nowymi technologiami oraz diagnostyką skóry w ultrasonografii wysokorozdzielczej. W swojej pracy przykłada niezwykłą staranność by wydobyć z każdego Pacjenta naturalne piękno. Hobby: podróże, hodowla chili.

Lek. Med. Bartłomiej Gieroń

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Oprócz pracy zawodowej w na oddziale ginekologiczno-położniczym prowadzi działalność dydaktyczną. Pracował jako asystent na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu UJK w Kielcach. Prywatnie pasjonat Crossfitu oraz Salsy Kubańskiej.

Lek. Med. Agnieszka Osińska

Jest lekarzem ginekologiem i mieszka w Warszawie. Ukończyła Wydział Lekarski i Wydział Nauk o Zdrowiu Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Prawo do wykonywania zawodu zdobyła w 2001 roku, natomiast w 2010 ukończyła specjalizację z położnictwa i ginekologii. W 2009 roku uzyskała międzynarodowy certyfikat European Federation fos Colposcopy and Pathology of LFGT. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Jej wieloletnie doświadczenie w zakresie ginekologii, położnictwa oraz medycyny estetycznej potwierdzone jest m.in. certyfikatem „IncontiLase and IntimaLase gynecology treatments”. Sama również przeprowadza szkolenia na temat laserowych zabiegów IncontiLase i IntimaLase oraz wypełniania i rewitalizacji zewnętrznych okolic intymnych. W naszej klinice Pani dr zajmuje się zabiegami chirurgicznymi a w szczególności LABIOPLASTYKĄ.

Lek. Med. Jacob Halpern-Nadel

Absolwent Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie w trybie anglojęzycznym. Urodził się i wychowywał w Kopenhadze. Ukończył kursy i posiada Certyfikaty ze szkoleń z zakresu medycyny Estetycznej  w kraju i za granicą m.in. z Wiednia. Obecnie kończy specjalizacje z ortopedii w podwarszawskim szpitalu w Konstancinie. Hobby Sport, muzyka.

Aleksandra Januchta

Recepcjonistka asystentka. Hobby:medycyna estetyczna, zdrowie odżywianie, sport.