Nasz zespół - Centrum Medycyny i Estetyki
18387
page-template-default,page,page-id-18387,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
Nasz zespół

Nasz zespół

Lek. med Paweł Pióro

Ma 36 lat i jest Absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w trybie anglojęzycznym. Przez kilkanaście lat mieszkał w USA gdzie również ukończył prestiżowy Uniwersytet LOYOLA w Chicago. Pracował na oddziale Patomorfologii w Chicago. Autor amerykańskich publikacji medycznych.Specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry wykorzystaniem urządzeń laserowych, a w szczególności w przeprowadzaniu łączonych terapii za pomocą kwasu hialuronowego  i nici liftingujących. Pacjenci niezwykle cenią sobie jego doświadczenie w zakresie medycyny estetycznej jak i jego wyjątkowy zmysł i poczucie estetyki oraz umiejętność tworzenia atmosfery zaufania – czynniki niezwykle istotne w profesji związanej z udoskonalaniem wizerunku. Przeprowadził się do woj. świętokrzyskiego z Warszawy, gdzie zdobywał doświadczenie i wiedzę w jednej z lepszych warszawskich klinik medycyny estetycznej.  Uczestnik wielu zagranicznych i polskich kongresów medycyny estetycznej. Wykładowca na kongresach i  Lekarz prowadzący szkolenia z zakresu medycyny estetycznej dla Lekarzy. Jeden z nielicznych lekarzy w Polsce posiadający certyfikat i wykonujący zabieg powiększanie piersi i pośladków preparatem aquafilling bodyline. Pasjonat zabiegów chirurgicznych. Hobby: Podróżowanie po świecie

Karolina Wodzisławska 

Menadżer i założycielka Kliniki . Aktywnie uczestniczy w kongresach, szkoleniach i wykładach z zakresu medycyny estetycznej. Dokładnie sprawdza, testuje najnowsze światowe technologie urządzeń medycznych, które następnie wdraża do Kliniki. Ambitna i zdeterminowana  na osiąganie celów. Budując zespół W Centrum Medycyny i Estetyki, kieruje się wiedzą doświadczeniem i chęcią uczenia się osób, które kandydują na pracowników, współpracowników i partnerów kliniki. Jej celem, jest stworzenie,  kliniki medycyny estetycznej w Kielcach, która oferuje najwyższą jakość usług, najlepszych specjalistów i najnowsze technologie.

Uwielbia czytać kryminały i powieści przygodowe, w każdej wolnej chwili podróżuje po świecie.

 

 

 

 

[/vc_column_text][/vc_column]

Lek. med.  Sylwia Cyran-Stemplewska specjalista dermatologii i wenerelogii

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2005 roku związana z Oddziałem Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.Specjalizację z zakresu Dermatologii i Wenerologii ukończyła w 2013r. Obecnie pracuje na stanowisku starszego asystenta w Klinice Dermatologii w Kielcach. Aktywnie uczestniczy w wielu kongresach z zakresu dermatologii estetycznej. W Centrum Medycyny i estetyki lek. med. Sylwia Cyran- Stemplewska dermatolog, specjalizuje się w ocenie znamion barwnikowych, guzów skóry. Wykonuje wycinki skórne i zabiegi laserowe. Leczy trądzik i wiele innych problemów skórnych. Bardzo sympatyczna, posiada duża wiedzę i doświadczenie w zakresie dermatologii i wenerologii.

Hobby: Literatura, Kino,Muzyka

 

 

Dr Justyna Magdzińska 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, obecnie doktorantka w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej UM. Jest w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym nr 1 w Łodzi. Autor i współautor publikacji medycznych.
Medycyną estetyczną jest jej pasją, której poświęca każdą wolną chwilę. Wykładowca i szkoleniowiec dla lekarzy i kosmetologów głównie z zakresu peelingów medycznych. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu estetyki lekarskiej pod okiem trenerów polskich i zagranicznych. Interesuje się nowymi technologiami oraz diagnostyką skóry w ultrasonografii wysokorozdzielczej. W swojej pracy przykłada niezwykłą staranność by wydobyć z każdego Pacjenta naturalne piękno. Hobby: podróże, hodowla chili.

Lek. Med. Bartłomiej Gieroń

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Oprócz pracy zawodowej w na oddziale ginekologiczno-położniczym prowadzi działalność dydaktyczną. Pracował jako asystent na Wydziale Lekarskim i Nauk o Zdrowiu UJK w Kielcach. Prywatnie pasjonat Crossfitu oraz Salsy Kubańskiej.

Lek. Med. Agnieszka Osińska specjalista ginekolog

Jest lekarzem ginekologiem i mieszka w Warszawie. Ukończyła Wydział Lekarski i Wydział Nauk o Zdrowiu Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Prawo do wykonywania zawodu zdobyła w 2001 roku, natomiast w 2010 ukończyła specjalizację z położnictwa i ginekologii. W 2009 roku uzyskała międzynarodowy certyfikat European Federation fos Colposcopy and Pathology of LFGT. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Jej wieloletnie doświadczenie w zakresie ginekologii, położnictwa oraz medycyny estetycznej potwierdzone jest m.in. certyfikatem „IncontiLase and IntimaLase gynecology treatments”. Sama również przeprowadza szkolenia na temat laserowych zabiegów IncontiLase i IntimaLase oraz wypełniania i rewitalizacji zewnętrznych okolic intymnych. Współwłaścicielka jednej z większych warszawskich klinik ginekologicznych. W naszej klinice Pani dr zajmuje się zabiegami chirurgicznymi a w szczególności labioplastyka..

 

  Małgorzata Pacholec Kosmetolog

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Posiada dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie planowania kompleksowych programów zabiegowych zarówno kosmetologicznych jak i z zakresu medycyny estetycznej – we współpracy z lekarzem. Bierze udział w kongresach kosmetologicznych, oraz w licznych szkoleniach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Pasjonuje się w obsłudze sprzętów HI-TECH. Posiada liczne certyfikaty  z obsługi urządzeń medycznych. Współpracując z lekarzem kompleksowo dobiera indywidualnie dobrany plan leczenia dla pacjentów z problemami z cerą za pomocą peelingów medycznych. Uważa, że dokładność i systematyczność  wykonywanych zabiegów przynoszą pożądany efekt, a uśmiech i zadowolenie Pacjenta to dla niej największa satysfakcja.

 

 

 

 

 

 Aleksandra Gawron recepcjonistka

Młoda, pogodna, a jednak już posiadająca duże doświadczenie w dziale obsługi klienta. Odpowiedzialna jest za bezpośredni kontakt z Pacjentem oraz koordynację funkcjonowania kliniki. Umawia wizyty  do wybranych lekarzy i kosmetologów  klinice centrum medycyny i estetyki w Kielcach. Zawsze pomocna i uczynna, chętniei rzetelnie odpowiada na pytania zadawane przez pacjentów. Hobby: kino,zdrowe odżywianie