Rewitalizacja pochwy kwasem hialuronowym - Centrum Medycyny i Estetyki
17532
page-template-default,page,page-id-17532,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
ginekologia estety

Rewitalizacja pochwy kwasem hialuronowym

Na czym polega zabieg

Pacjentki zauważają, że z  wiekiem dochodzi do utraty kwasu hialuronowego w naszym ciele a tym samym skóra traci swą objętość i jędrność. Problem ten dotyczy także okolic intymnych.  Obniżony poziom nawilżenia błony śluzowej pochwy powoduje obniżenie satysfakcji seksualnej kobiet podczas współżycia. Dotyczy to wielu kobiet, niezależnie od wieku. Uwarunkowane jest to stylem życia, zaburzeniami hormonalnymi, wadami anatomicznymi, przekwitaniem, przebytą ciążą, porodem.

Aplikacja kwasu hialuronowego, który jest naturalnym składnikiem skóry właściwej, jest rozwiązaniem na tego typu problemy. Kwas hialuronowy wpływa na dogłębne nawilżenie, wygładzenie oraz dodani objętości okolicom intymnym. Zabieg przeznaczony jest dla pacjentek, które oczekują poprawy własnego komfortu oraz poprawy jakości współżycia.

Jak przygotować się do zabiegu

Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja z lekarzem, który oceni stan zdrowia pacjentki oraz wyjaśni przebieg zabiegu

Efekty

Efektem zabiegu jest wyeksponowanie i ujędrnienie przedniej ściany pochwy, która staje się bardziej wrażliwa na bodźce. Pacjentka może współżyć już cztery godziny po wykonaniu zabiegu i czerpać satysfakcję z życia seksualnego nawet przez kolejne dwa lata.

Przeciwwskazania

  • aktywne infekcje pochwy i sromu,
  • ciąża,
  • okres karmienia piersią

Zapisz się